ProstěPohyb

NEZVLÁDÁNÍ, JE FÁZE ZVLÁDÁNÍ.

je velmi specifický projekt, který na trh má svou jedinečnou podobu. Nikdo jiný to nedělá. A co je to TO? Spojila jsem techniky improvizovaného divadla, kontaktní improvizace, zážitkové pedagogiky a tance do jednoho. Co to dělá? Velké divy:-). Opravdu. Nikdy jsem neviděla, aby něco tak rychle pracovalo s individuální blokací těla a duše, jako je workshop ProstěPohyb. Nepoužívám žádné „ženské“ a smyslné tance. Používám úplně obyčejný, neboli PROSTÝ pohyb. Žádné ecstatic dance. Jen jednoduchý rytmus a pohyby, které děláte běžně, ale semnou si je uvědomíte a zjistíte, co díky takovému běžnému pohybu opakováním můžete zdravotně i duševně vylepšit. Pro koho je? Pro zvídavé a hravé povahy lidí, většinou hledám stydlivou, ale expresivní lidé, kteří jsou rádi vidět u mne mají také místo. Ono to, že jste a chcete být vidět neznamená, že jste se sebou spokojeni, přijímáte se nebo vůbec tušíte, jestli náhodou nehrajete nějakou roli, ve které vám není dobře. Třeba věčně veselého člověka, který si pro to nemůže dovolit být smutný nebo unavený. Pro ženy i muže, kteří mají problém se svými emocemi. Pro lidi, kteří se cítí být až moc často mimo tělo a utíkají od sebe ať už kvůli traumatické zkušenosti, nebo jsou přesvědčeni, že jejich tělo je špatné, nehezké, nechutné, hříšné, nebo naopak nijaké a málo přitažlivé.

ProstěPohyb je tu pro člověka, který je ve fázi života, kdy se o sobě chce dozvědět víc. Co cítí, proč to cítí a jak to může mít pod kontrolou. Chodili za mnou muži, kteří chtěli zlepšit své vztahy s ženami, protože sami sobě přestali rozumět, a nebo chtěli mít větší pochopení pro emoce ženy, právě tak, že se spojí s vlastními emocemi. Chodily za mnou ženy, které se chtěly zase cítit hezky a přitažlivě, ať už mámy, které své ženství nechaly daleko za sebou nebo dívky, které se v ženy teprve rodily. Taky mě navštěvovali lidé, kteří se chtěli naučit pracovat se stresem, a nebo vědět, jak se uvolnit. Je to taková sranda KBT metoda v praxi.

Ukázka z jarního workshopu pro Den tance.

ProstěPohyb je prostor pro lehký způsob, jak zase zažít radost a spokojenost ve svém vlastním těle.

Čtyři ženy v pohybu, jsou můj osobní projekt, ve kterém vedu ženy skrze přirozený pohyb, taneční rytmus k tomu a poznané informace, aby poznaly svá těla v průběhu svého cyklu. Online formu můžete zakoupit tady u mě na e-shopu.

Playlisty

Každá fáze cyklu má své specifické nároky na fyzické i duševní, ale také mentální zdraví.

Nabízím hravou, lehkou a velmi přirozenou formu sebepoznání. Ve které se naučíte poznat své silné a inspirativní stránky během každé fáze, ale také je zdravě komunikovat a přestat se za ně stydět.

Jsme od jakživa tlačeny k výkonům, zacílenosti a neustálé výdrži.
Jenomže pak přijdeme domů a s mužem nám to úplně nefunguje. Jak to?
Nauč se přepínat své energie. Mužská energie je správně, ale máme dvě energie.
Nezapomínej na tu ženskou a přepínej mezi nimi, jak potřebuješ.


Asertivita je pro tebe velká špatná?
Jsi stále hodná holka nebo hodný kluk?
Přes tělo se tuto dovednost naučíš rychleji, nežli samotným povídáním.