Lektorka inspirovaného pohybu a myšlení.

Pokud Vám došla energie, motivace nebo potřebujete ulevit od života, jste na správném místě.

Lektorka inspirovaného pohybu a myšlení.

👇Jsou vám tyto věty blízké?👇

Zklidnit se, může být nekomfortní. Dovolit si čas pro sebe, může být luxus. Moct si postěžovat na život, vnitřní pocity nedostatečnosti a selhání. BÝT SPOKOJENÝ/Á JE PRO NAIVKY!

Po třinácti letech v sociálních službách, jsem se rozhodla vytvořit vlastní metodiku podpory lidem, kteří se chtějí a potřebují nechat podpořit, ale sociální služba, psychologové a psychoterapeuti v nich vyvolávají pocit onálepkování. Chyběl mi tu prostor pro lidi, kteří se nechtějí cítit jako blázni s diagnózou, jenom proto, že je něco trápí a neví si s tím rady. Je to normální, nevědět a nechat si poradit. V byznyse si běžně platíme poradce na danou oblast. Chci vytvořit metodickou podporu lidem, kteří se terapií obávají a zastavit se je pro ně španělská vesnice. Taky mi přijde hloupost rvát spoustu peněz akutní péči a hašení velkého průseru (který mimo jiné ovlivňuje širší spektrum lidí), když se můžu systematicky naučit o sebe dbát a vyjde mě to ve finále na mnohem méně investované energie a peněž.

Cílem mé podpory je, nabídnout vám prostor, kde se budete cítit bez obav z toho, zastavit se a věnovat si plnou pozornost spolu semnou. Nabízím vám praktický přístup práce s problémem a zátěžovou situací. Nebo si jen zanadávat a ulevit od toho těžkého dne, zkušenosti nebo člena rodiny.

Protože pokud jste se rozhodli podělit o svůj příběh/nastalou situaci s druhou osobou, možná je toho na vás moc, ale i přesto si říkáte: „Jsou na tom lidé mnohem hůř než já, to ještě zvládnu sám/a.“ Potřebovat je v pořádku, je to zdravé vyjádření laskavého přístupu k sobě. Cokoliv vás zatěžuje a brzdí v běžném životě je náklad na víc, který se časem ukáže i na vašem těle. Pojďte tomu tedy předcházet a dovolte si péči i o svou duševní stránku. V rámci prevence dobrých a zdravých vztahů doma, v práci a vztahu k sobě samému.

Na mých inspiračních sezeních se věnujeme oblasti, ve které se cítíte být zabrždění a frustrovaní. Vedu vás k postupnému pojmenování různých stavů úzkostí, nekomfortu a nervozity, které vytváří hlava v domnění, aby když se zastavíte a začnete vnímat život, který přes vás prochází, chce vás hlava odtáhnout pryč. V dobrém úmyslu vám pomoci, říká se tomu práce ega a superega. Obranné mechanismy. Jedním z nich a velmi častým je hledání srovnání, kdo to má horší, „Ještě jsem v pohodě, soused od vedle, ten to má teprve těžké, já si dám pivo a cítím se líp.“ To je tak zvané racionalizování, které používáme všichni. Ovšem když se děje příliš často, začne se v těle trauma ukládat a mohou vzniknou chronická onemocnění.

Vzdělání od roku 2010

Studovala jsem humanitních obory se zaměřením na sociální a pastorační práci, sociální pedagogiku na Karlově Univerzitě a VOŠ Jabok. 7 let

Pracovala jsem 13 let v oboru sociální práce, poradenství ať už v sociálních službách, tak v neziskovém sektoru. Má metodika práce se začala měnit a rozhodla jsem se své zkušenosti předávat sama za sebe.

Prošla jsem sebezkušenostmi v oblasti práce s emocemi, krizové intervence, práce se skupinou i jednotlivci, motivačními rozhovory, muzikoterapie, bionergetiky a jiných. 13 let

Všechny tyto sebezkušenosti jsem prožívala a konzultovala v odborném vedení psychoterapeutů, supervizorů a zažila i zkušenost šamanského vedení a přírodní medicíny.

Posledních šest let jsem prošla individuálním výcvikem. Oficiální, papírově, uznaný výcvik jedné metodiky nemám a nejsem, pro zatím, pro žádný nadšená. Vím, že pro mnohé z Vás, je to důležité. A pro mě je důležité, abyste věděli, komu se svěřujete. Moje vedení je postavené na Rogers přístupu, ale je propojený s přístupem Krizové intervence a sociální práce, která pracuje s Empowermentem.